Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Instalacje pneumatyczne

INSTALACJE PNEUMATYCZNE
Trójnik fi 20 mm polimerowy Trójnik fi 20 mm polimerowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 60,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Trójnik fi 25 mm polimerowy Trójnik fi 25 mm polimerowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 70,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Trójnik fi 32 mm polimerowy Trójnik fi 32 mm polimerowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 85,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Trójnik fi 40 mm polimerowy Trójnik fi 40 mm polimerowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 120,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Trójnik fi 50 mm polimerowy Trójnik fi 50 mm polimerowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 160,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Trójnik fi 63 mm polimerowy Trójnik fi 63 mm polimerowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 190,00 zł
szt.
px1zobacz więcej

Instalacje pneumatyczne są bardzo uniwersalne i często wykorzystywane w różnych celach. Można je znaleźć w wielu gałęziach przemysłu, służą nawet do wykonywania codziennych czynności. Wyróżniają się bowiem efektywnym działaniem, ponadto zwiększają bezpieczeństwo w trakcie stosowania. Nośnikiem ich energii jest sprężone powietrze. Zazwyczaj ma ono ciśnienie robocze od 3 do 10 bar. W niektórych przypadkach konieczne jest używanie niższego ciśnienia.

Liczne zalety instalacji pneumatycznych wpływają na ich wykorzystywanie. Najczęściej wymienianym atutem jest czyste powietrze sprężone, które w żadnym stopniu nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Jest również niewrażliwe na wahania temperatur. Ponadto elementy instalacji pneumatycznych wyróżniają się prostą budową, poza tym nie kosztują dużo, a są bardzo wytrzymałe. Ich istotną cechę stanowi również niska waga, są lekkie, co ułatwia pracę z nimi. Warto zaznaczyć również, że sprężone powietrze można przechowywać w specjalnych zbiornikach, stanowiących akumulatory energii.

Elementy łączne i montażowe instalacji pneumatycznych

W systemach pracujących, w technologii sprężonego powietrza wszystkie, nawet pozornie nieistotne elementy są ważne. Dotyczy to także połączeń instalacji pneumatycznych, które umożliwiają szybkie, bezproblemowe i przede wszystkim solidne łączenie i rozgałęzianie przewodów lub innych elementów systemu. Akcesoria z zakresu połączeń instalacji pneumatycznych wykonywane są z wyselekcjonowanych materiałów, m.in. z tworzyw sztucznych czy z mosiądzu.

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co niezbędne do wykonania trwałych i bezpiecznych połączeń instalacji pneumatycznych. Są to m.in. trójniki redukcyjne, szybkozłącza bezpieczne, autozłączki oraz inne elementy służące do montażu i tworzenia połączeń.

Mamy świadomość tego, że wysoka jakość złączek instalacji pneumatycznych bezpośrednio przekłada się na funkcjonalność i efektywność działania całego systemu, dlatego pragniemy dostarczać naszym klientom wyłącznie sprawdzone produkty – zawsze w atrakcyjnej cenie!

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl