Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Materiały eksploatacyjne do sprężarek

Aby działanie sprężarek było efektywne, muszą być one wyposażone w niezbędne akcesoria i komponenty. Podczas użytkowania systemów nie należy także pamiętać o odpowiednio dobranych materiałach eksploatacyjnych. Są to produkty, które służą m.in. do obsługi, lecz także do zwiększenia funkcjonalności oraz komfortu użytkowania kompresorów.

W asortymencie sklepu PNEUMARK znajdziesz szeroką gamę urządzeń i akcesoriów eksploatacyjnych do sprężarek o różnym typie. Wszystkie z nich są w pełni kompatybilne z kompresorami, a także gwarantują maksymalną wydajność pracy.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO SPRĘŻAREK
Wkład filtra powietrza B5900B Wkład filtra powietrza B5900B
Producent: AIRPRESS
Cena: 49,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Filtr zassawny 1/2" metalowy Filtr zassawny 1/2" metalowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 49,20 zł
szt.
px1zobacz więcej
Filtr zassawny 3/8" metalowy Filtr zassawny 3/8" metalowy
Producent: AIRPRESS
Cena: 49,20 zł
szt.
px1zobacz więcej
Filtr zassawny M16 x 1.5 Filtr zassawny M16 x 1.5
Producent: AIRPRESS
Cena: 49,20 zł
szt.
px1zobacz więcej
Manometr 1/8" Manometr 1/8"
Producent: AIRPRESS
Cena: 25,50 zł
szt.
px1zobacz więcej

Wyłączniki ciśnieniowe do sprężarek

Oferujemy wyłączniki ciśnieniowe do sprężarek, czyli elementy, które odpowiadają za analizowanie ciśnienia w układzie, a w razie przekroczenia jego wcześniej ustalonej wartości – za zamknięcie obwodu elektrycznego. Stanowią idealne rozwiązanie dla kompresorów tłokowych, śrubowych, bezolejowych i wielu innych.

Wyłączniki ciśnieniowe do kompresorów znajdują zastosowanie wszędzie, gdzie wzrost, spadek lub wahanie wartości ciśnienia może spowodować niebezpieczeństwo. Dzięki ich wykorzystaniu sprężarki mogą pracować w wydajnych i bezpiecznych warunkach. Automatyczne regulowanie poziomu ciśnienia przez wyłączniki ciśnieniowe do sprężarek umożliwia ich bezobsługowe działanie.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl