Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Oleje i smary

Kompresory, ze względu na specyfikę swojej pracy, powinny być poddawane regularnej i właściwej konserwacji, której podstawowym elementem jest stosowanie odpowiednio dobranego oleju. Środki smarne zmniejszają tarcie pomiędzy poszczególnymi komponentami sprężarek, przez co umożliwiają ich płynną pracę, wydłużają żywotność konkretnych elementów oraz zapobiegają zniszczeniu części ruchomych obecnych w ich konstrukcjach. Ze względu na zastosowanie, wyróżnia się przede wszystkim oleje do sprężarek śrubowych, tłokowych czy do narzędzi pneumatycznych.

OLEJE I SMARY

Oleje do sprężarek śrubowych i tłokowych

Dozowanie olejów do sprężarek śrubowych i tłokowych odbywa się przy pomocy specjalnych urządzeń, czyli naoliwiaczy powietrza. Rozprowadzony środek smarny wpływa więc nie tylko na stan i funkcjonalność samego kompresora i całego systemu pneumatycznego, lecz także na jakość sprężonego powietrza.

W naszym asortymencie znajdziesz oleje do sprężarek śrubowych, oleje do kompresorów tłokowych oraz oleje hydrauliczne. Wszystkie z nich produkowane są przez firmę AIRPRESS, krajowego lidera w zakresie rozwiązań pneumatycznych, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl