Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
px1PROMOCJE
Profesjonalny wózek narzędziowy 447 elementy
Profesjonalny wózek narzędziowy 447 elementy
5 865,00 zł 4 700,00 zł
szt.
Kompresor HK600-90 Pro
Kompresor HK600-90 Pro
3 211,00 zł 3 025,00 zł
szt.
Kompresor HK425-100 Pro
Kompresor HK425-100 Pro
3 750,00 zł 3 530,00 zł
szt.
Kompresor HL 425-150 Pro
Kompresor HL 425-150 Pro
4 102,00 zł 3 911,00 zł
szt.
Sprężarka tłokowa HL 425-200 Pro
Sprężarka tłokowa HL 425-200 Pro
4 187,00 zł 4 133,00 zł
szt.
Kompresor HK 650-270 Pro
Kompresor HK 650-270 Pro
5 644,00 zł 5 535,00 zł
szt.
Profesjonalny wózek narzędziowy 217 elementów
Profesjonalny wózek narzędziowy 217 elementów
2 600,00 zł 2 245,00 zł
szt.
OSUSZACZ DRYPOINT RA 370/AC
OSUSZACZ DRYPOINT RA 370/AC
14 350,00 zł 12 500,00 zł
szt.
OSUSZACZ DRYPOINT RA 870/AC
OSUSZACZ DRYPOINT RA 870/AC
26 297,00 zł 23 900,00 zł
szt.
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 81 7 bar
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 81 7 bar
38 900,00 zł 34 900,00 zł
szt.

Podnośniki i prasy

Podnośniki i prasy hydrauliczne, pneumatyczne, butelkowe

Chwytak z balanserem do żurawia Chwytak z balanserem do żurawia
Producent: AIRPRESS
Cena:

140,00 zł

szt.
zobacz więcej
Leżanka warsztatowa plastikowa Leżanka warsztatowa plastikowa
Producent: AIRPRESS
Cena:

170,00 zł

szt.
zobacz więcej
Leżanka warsztatowa składana Leżanka warsztatowa składana
Producent: AIRPRESS
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Osprzęt do pras hydraulicznych Osprzęt do pras hydraulicznych
Producent: AIRPRESS
Cena:

238,00 zł

szt.
zobacz więcej
Podnośnik butelkowy 10000kg Podnośnik butelkowy 10000kg
Producent: AIRPRESS
Cena:

135,00 zł

szt.
zobacz więcej
Podnośnik butelkowy 30.000kg Podnośnik butelkowy 30.000kg
Producent: AIRPRESS
Cena:

425,00 zł

szt.
zobacz więcej

W ofercie naszego sklepu znajdziesz podnośniki i prasy znanych producentów. Pierwsze z nich znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Ich działanie nie jest skomplikowane, polega bowiem na swobodnym i bezpiecznym podnoszeniu ciężkich przedmiotów na określoną wysokość.  Naszym klientom oferujemy profesjonalne i funkcjonalne urządzenia hydrauliczne. Sprzedajemy również wysokiej jakości prasy, a także niezbędny osprzęt i akcesoria – zarówno do pras, jak i podnośników. Wszystkie produkty dostarczane są przez znane i renomowane firmy, co gwarantuje ich najwyższą jakość oraz wydajność.

Podnośniki butelkowe

Oferujemy m.in. podnośniki butelkowe, sterowane ręcznie lub przy pomocy kompresora wykorzystującego sprężone powietrze. Najczęściej stosowane są do podnoszenia samochodów lub przyczep. Te funkcjonalne urządzenia hydrauliczne wyróżniają się przede wszystkim łatwą obsługą oraz dużą wytrzymałością. Zasada działania podnośników butelkowych jest bardzo prosta. Unoszą bowiem pojazdy przy pomocy wspierania punktowego. Z tego powodu ważne jest podkładanie pod mocną część konstrukcyjną podwozia bądź ramy. Zapewnia to możliwość bezpiecznego korzystania z podnośnika butelkowego. Ochrona dotyczy zarówno pojazdu, jak i osoby użytkującej sprzęt.

Podnośniki hydrauliczne niskoprofilowe

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również podnośniki hydrauliczne niskoprofilowe, charakteryzujące się niewielką wysokością początkową. Sprawdzają się one w sytuacjach, gdy między ładunkiem a powierzchnią nie ma za dużo miejsca. Takie urządzenia wyróżniają się specjalną konstrukcją, umożliwiającą ich wykorzystywanie we wszystkich, nawet tych trudno dostępnych miejscach. Podnośniki hydrauliczne niskoprofilowe polecane są nie tylko do warsztatów samochodowych czy wulkanizacyjnych, ale również do magazynów oraz hurtowni. Wyróżniają się stabilnością i zapewniają wysokie bezpieczeństwo. Dzięki nim sprawnie i wygodnie podniesiesz ładunki nawet o dużej masie.

Podnośniki hydrauliczne teleskopowe

Podnośniki hydrauliczne teleskopowe to wolnobieżne podesty ruchome, składające się z napędu na dwa bądź cztery koła. Mogą mieć zasilanie elektryczne lub spalinowe. W związku z tym każdy może dopasować je do własnej pracy. Charakteryzuje je wysuwane ramię. Ruch jest płynny, możliwe jest jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Podnośniki hydrauliczne teleskopowe zapewniają pełną kontrolę nad podnoszeniem oraz opuszczaniem ładunku. Dzięki nim wykonywanie tych czynności jest jak najbardziej bezpieczne i przebiega sprawnie. Wykonywane są bowiem zgodnie ze wszelkimi normami, co pozwala wykorzystywać je zarówno w budownictwie, jak i różnych gałęziach przemysłu.

Podnośniki pneumatyczne – bałwanki

Podnośniki pneumatyczne, nazywane bałwankami, działają na podstawie powietrza z układu pneumatycznego, które dostarczane jest m.in. przez kompresory tłokowe. Podnośniki tego rodzaju są uważane za profesjonalne, w związku z czym można je spotkać w wielu miejscach. Pozwalają na komfortowe podnoszenie samochodów, co zapewnia możliwość wykonywania różnych napraw podwozia. Podczas zakupu podnośników pneumatycznych – bałwanków zwróć uwagę na udźwig. Dostępne są bowiem urządzenia o różnym zakresie udźwigu, więc każdy może dopasować je do indywidualnych potrzeb. Najczęściej oferowane są bałwanki o udźwigu od 2 do 8 ton.

Prasy hydrauliczne warsztatowe

Nasz asortyment obejmuje także prasy hydrauliczne warsztatowe, czyli narzędzia uciskowe przeznaczone do obróbki różnego rodzaju tworzyw. Najczęściej są stosowane do cięcia płaskowników, ale mogą służyć również do obróbki plastycznej blach. Dostępne są w różnych wielkościach, w związku z czym pozwalają na pracę z tworzywami niezależnie od ich grubości. Dostępne w naszym sklepie prasy hydrauliczne warsztatowe wyróżniają się wysoką jakością. Można je stosować we wszystkich warsztatach. Charakteryzuje je wytrzymałość i odporność na różne uszkodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami pochodzącymi od znanych i cenionych producentów. Na pewno każdy znajdzie prasę hydrauliczną warsztatową odpowiednią dla swoich potrzeb.

Prasy pneumatyczno-hydrauliczne

Proponujemy prasy pneumatyczno-hydrauliczne, idealne do przemysłu, warsztatów czy serwisów samochodowych. Można je wykorzystywać także w rolnictwie. Sprawdzają się do wszystkich czynności, które wymagają użycia dużej siły. Wielki nacisk umożliwia komfortową pracę. Urządzenia tego rodzaju zazwyczaj są stosowane do wyprasowywania łożysk bądź tulei. Prasy pneumatyczno-hydrauliczne mają dwie pompy, co gwarantuje podwójną siłę. Jedna z nich może być zasilana powietrzem, pochodzącym z kompresora. Pozwól sobie na wygodę przy pracy, używając wysokiej jakości sprzętów.

W naszym sklepie, poza urządzeniami, można znaleźć niezbędny osprzęt i akcesoria – zarówno do pras, jak i podnośników. Wszystkie produkty dostarczane są przez znane i renomowane firmy, co gwarantuje ich najwyższą jakość oraz wydajność pracy.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl