Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Niezawodne kompresory spalinowe

Kompresory spalinowe to niezależne urządzenia mobilne, które projektowane są z myślą o efektywnym generowaniu przepływu powietrza pod wysokim ciśnieniem we wszystkich miejscach, w których nie ma swobodnego dostępu do energii elektrycznej – a więc m.in. na placach budowy.

Zastosowanie markowych i wysokojakościowych modułów napędowych w kompresorach spalinowych gwarantuje niezawodność urządzenia nawet przy wyjątkowo niesprzyjających i trudnych warunkach pracy. Wszystkie z nich wyposażone są w koła umożliwiające łatwe przemieszczanie i w tłoki o dużej wydajności.

Z NAPĘDWEM SPALINOWYM
Kompresor BM 100-330 Kompresor BM 100-330
Producent: AIRPRESS
Cena: 6 860,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Kompresor BM 200-410 Kompresor BM 200-410
Producent: AIRPRESS
Cena: 8 205,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Kompresor BM 50-330 Kompresor BM 50-330
Producent: AIRPRESS
Cena: 5 870,00 zł
szt.
px1zobacz więcej

Sprzedaż kompresorów spalinowych

Dostępne w naszym sklepie kompresory spalinowe to konstrukcje, które łączą w sobie zalety stacjonarnych kompresorów tłokowych z pełną mobilnością. Występują w wielu wariantach, które różnią się od siebie przede wszystkim pojemnością zbiornika na sprężone powietrze, mocą silnika czy wydajnością. Dzięki temu nasi klienci zyskują możliwość swobodnego wyboru kompresora spalinowego, który będzie w pełni dostosowany do ich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że stanowią one grupę niezwykle uniwersalnych urządzeń, które mogą być wykorzystywane niemal w każdej gałęzi przemysłu.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl