px1PROMOCJE
MK 113-200-4T
MK 113-200-4T
4 499,00 zł 4 300,00 zł
szt.
BK 119-270-7,5T
BK 119-270-7,5T
7 499,00 zł 7 200,00 zł
szt.
MK 103-100-3M
MK 103-100-3M
2 799,00 zł 2 455,00 zł
szt.
MK 103-100-3T
MK 103-100-3T
2 999,00 zł 2 720,00 zł
szt.
MK 103-150-3M
MK 103-150-3M
3 499,00 zł 3 267,00 zł
szt.
MK 103-150-3T
MK 103-150-3T
3 789,00 zł 3 536,00 zł
szt.
BRAVO VKM 4020- 3M 100L
BRAVO VKM 4020- 3M 100L
1 999,00 zł 1 760,00 zł
szt.
OSUSZACZ DRYPOINT RA 370/AC
OSUSZACZ DRYPOINT RA 370/AC
14 350,00 zł 12 500,00 zł
szt.
OSUSZACZ DRYPOINT RA 870/AC
OSUSZACZ DRYPOINT RA 870/AC
26 297,00 zł 23 900,00 zł
szt.
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 81 7 bar
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 81 7 bar
38 900,00 zł 34 900,00 zł
szt.

Regulamin

Regulamin

 

Zakupy w PNEUMARK 

Regulamin

Obowiązuje od 13.12.2021r.

Prosimy o przemyślane zakupy.

DOTYCZY TRANSAKCJI MIĘDZY PNEUMARK A KUPUJĄCYMI
KUPUJĄCY: OSOBY FIZYCZNE ( konsumenci i przedsiębiorcy ), OSOBY  PRAWNE, JEDNOSTKI  ORGANIZACYJNE  NIE  POSIADJACE OSOBOWOŚCI  PRAWNEJ 

Zakupy w PNEUMARK

Firma PNEUMARK przyjmuje zamówienia złożone poprzez: sklep internetowy, telefon, e-mail oraz drogą pocztową.

W naszym sklepie internetowym www.kompresory-pneumark.pl możecie Państwo składać zamówienia na adresy pocztowe na terenie całej Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupami/dostawą do innych krajów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zastrzegamy sobie prawo do błędów typograficznych. Kolory produktów w katalogu i na stronie internetowej mogą odbiegać od rzeczywistości ze względów drukarsko-technicznych, ustawień komputera, karty graficznej, ustawień monitora itp.


Potwierdzenie złożenia zamówienia

Kiedy zamówiony towar opuści magazyn centralny/siedzibę producenta, otrzymacie Państwo informację o dostawie towaru na adres e-mail. Informacje wysyłamy w dni robocze (poniedziałek-piątek) w godzinach 9:00-17:00. W przypadku zamówień składanych w piątki oraz dzień przed świętem/dniem ustawowo wolnym od pracy lub po godzinie 12:00, potwierdzenie zamówienia otrzymacie Państwo w najbliższym dniu roboczym. Do momentu zaksięgowania całej należności na koncie bankowym, zamówiony towar pozostaje własnością PNEUMARK.

Realizacja zamówienia zależy od stanów magazynowych w magazynie centralnym. Zastrzega się prawo do anulowania zamówienia w przypadku braku dostępności produktów. Zastrzega się także możliwość zmiany terminu dostawy, bądź dostawy częściowej wskutek wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności wobec Kupującego z tytułu następstw związanych z opóźnieniem w dostawie zamówionego towaru.

Ceny i formy płatności

Ceny

Wszystkie ceny na stronie www.kompresory-pneumark.pl podajemy w złotówkach (PLN). Na stronie widoczne są cenny brutto.

Ceny regularne są aktualne do odwołania. W przypadku katalogów specjalnych, ceny promocyjne obowiązują wyłącznie w okresie trwania kampanii.

Po otrzymaniu potwierdzenia złożenia zamówienia ceny mogą ulec zmianie wyłącznie z przyczyn ekonomicznych, niezależnych od PNEUMARK , np. zmian w wysokości podatków, wahań kursów walut etc., jak również z oczywistych błędów w wysokości cen podanych w ofercie.

 

Formy płatności

Jako firma, możecie Państwo wybrać opcję zapłaty na podstawie faktury we wszystkich kanałach sprzedaży. W przypadku odroczonej formy płatności, wykonamy zwyczajowe sprawdzenie zdolności kredytowej. Oznacza to, że w przypadku jej braku, możemy zażądać zapłaty z góry na podstawie faktury proforma. Nasza troska o środowisko powoduje, że faktury wysyłamy w wersji elektronicznej (plik pdf) na adres e-mail Klienta. Termin płatności faktury wynosi 14 dni. W przypadku braku zapłaty w terminie, zostaną naliczone odsetki ustawowe za opóźnienie. Przy zamówieniu w sklepie internetowym Klient może wybrać opcję płatności kartą. Obsługiwane karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayU.com

PNEUMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Rzeczypospolitej 23A/37, 02-972 Warszawa, Polska

NIP 9512580867
REGON: 526748530

Numer konta: 14 2490 0005 0000 4530 0013 7861

 

Przedpłata / Płatność z góry

Zakupy dokonywane w sklepie internetowym PNEUMARK jako formę płatności mają przedpłatę na podstawie złożonego zamówienia w systemie internetowym.

 

Termin i koszt dostawy

Standardowy czas dostawy do Klienta produktów ze stanów magazynowych to ok. 3-5 dni roboczych liczonych od przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Dostawy realizujemy w dni robocze między 7:00 a 16:00 i wyłącznie na adresy pocztowe (nie dostarczamy na adresy skrzynek pocztowych). Dostawy przesyłek do 30 kg realizuje firma spedycyjna DHL, przesyłki o wadze przekraczającej tą wartość realizuje DB Schenker lub transport PNEUMARK.

Paczki do 30 kg - koszt transportu : 25 zł brutto

Koszt półpalety- 110,70 zł brutto

 

Usługi dodatkowe
 
Wniesienie towaru

Dostawy towaru od PNEUMARK  realizujemy jako dostawy standardowe. Oznacza to, że nie obejmują wniesienia towaru. Jeśli zależy Państwu na wniesieniu towaru do wnętrza firmy/posesji, istnieje możliwość zorganizowania takiej usługi za dodatkową opłatą. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta, które udzieli informacji o kosztach.

 
Usługi montażowe

Dział Serwisu PNEUMARK  na życzenie klienta pomaga w montażu zakupionych urządzeń.. W zależności od rodzaju zakupionego urządzenia usługa montażu jest bezpłatna. Informacji o usłudze oraz ewentualnych kosztach udziela Dział Serwisu.

  

Opóźnienia w dostawie z przyczyn dotyczących kupującego

Jeśli PNEUMARK  nie będzie w stanie dostarczyć towaru z powodów dotyczących Odbiorcy, Kupującego, zamówienie zostanie odesłane do firmy transportowej. Firma transportowa skontaktuje się z Klientem  Kupującym w celu ustalenia nowej daty dostawy. W takim przypadku, opłata transportowa zostanie naliczona ponownie.

W przypadku, gdy zamówienie nie zostanie dostarczone w ciągu 3 dni od pierwszej próby doręczenia, doliczony zostanie koszt przechowania towaru na terminalu w wysokości 70 PLN brutto za każdy dzień do dnia doręczenia. Po upływie 5 dni, towar zostanie zwrócony do PNEUMARK.

  

Przed dostawą należy:

  • Upewnić się, że osoba uprawniona do odbioru towaru znajduje się pod adresem wskazanym jako adres dostawy
  • Powiadomić PNEUMARK, jeśli pod wskazanym adresem istnieją jakiekolwiek szczególne ograniczenia w ruchu pojazdów, fizyczne bariery lub inne problemy z dojazdem/dotarciem na miejsce
  • W przypadku większych przesyłek, konieczny może się okazać dostęp do wózka lub rampy podczas rozładunku. Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia urządzeń niezbędnych do rozładunku
  • Rozważyć zamówienie usługi wniesienia towaru za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta / Działu Serwisu, aby zminimalizować ewentualne ryzyko uszkodzenia i niedogodności związane z samodzielnym wnoszeniem przesyłek.

 
Dostawa


Kiedy zamówiony towar opuści magazyn centralny/siedzibę producenta, otrzymacie Państwo informację o dostawie towaru na adres e-mail. Zawiera ona numer listu przewozowego i link do strony firmy spedycyjnej, gdzie można śledzić przesyłkę.

 

Paczki/przesyłki małogabarytowe

Paczki dostarczamy zgodnie z regulaminem dostaw, przesyłki są doręczane na adres dostawy podany przy zamówieniu: do biura, bramy głównej, recepcji lub biura rozładunku.

 
Palety/przesyłki wielkogabarytowe

 

Dostawy są realizowane na adres zarejestrowany przy zamówieniu na warunkach DAP, w dni robocze (pon.-pt.) w godzinach 7:00-16:00. Firma transportowa nie ma obowiązku powiadamiania Odbiorcy o dostawie*. Jeśli osoba odpowiedzialna za odbiór towaru nie znajduje się pod wskazanym adresem, firma Schenker ponawia próbę doręczenia po uprzednim telefonicznym ustaleniu nowego terminu z Klientem. W takim przypadku opłata transportowa zostaje naliczona ponownie.

 *Patrz Usługi dodatkowe – Telefoniczne powiadomienie o dostawie


Opóźnienie w dostawie

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności z tytułu następstw związanych z opóźnieniem w dostawie, nie wynikających z winy sprzedającego. W przypadku, gdy terminy dostawy poszczególnych składowych zamówienia różnią się, zastrzegamy prawo dostawy częściowej zamówienia. Dostawy częściowe nie skutkują dodatkowymi kosztami po stronie Klienta.


Szkody transportowe i błędna wysyłka towaru

Prosimy, aby w obecności kuriera sprawdzić przesyłkę, czy nie ma uszkodzeń zewnętrznych, np.: zerwanej folii, uszkodzonych rogów, naderwanej tektury. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń opakowań w momencie odbioru towaru klient jest zobowiązany do adnotacji na liście przewozowym. Należy zachować oraz sfotografować etykietę adresową oraz palety i pudła, w które spakowano towar.

Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia stanu przesyłki i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do ewentualnych uszkodzeń towaru jest zobowiązany do adnotacji tego faktu na liście przewozowym i spisania protokołu szkodowego z kurierem dostarczającym towar.

Konieczność spisania protokołu wynika z prawa przewozowego:             
Jeżeli po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie nie dające się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze, przewoźnik ustala stan przesyłki na żądanie uprawnionego zgłoszone niezwłocznie po ujawnieniu szkody, nie później jednak niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki.

W przypadku otrzymania towaru innego niż zamówiony, lub gdy zamówienie jest niekompletne, należy zgłosić ten fakt do Biura Obsługi Klienta. Towar zgodny z zamówieniem zostanie wysłany niezwłocznie, opłata transportowa nie zostanie naliczona.

 

Inne przyczyny uszkodzeń i opóźnień w dostawie towaru

Firma PNEUMARK nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i opóźnienia z powodu uchwalenia praw/przepisów, działań rządu, mobilizacji, wojny, ograniczeń walutowych, przemian ustrojowych, awarii systemów informatycznych, błędów lub ograniczeń po stronie dostawców, strajków, lokautów, bojkotów, blokad lub innych podobnych okoliczności uniemożliwiających lub utrudniających działanie firmy w takim stopniu, że może kontynuować działalność wyłącznie przy niewspółmiernym nakładzie środków finansowych.

 

Gwarancja zwrotu pieniędzy / Prawo zwrotu towaru / Gwarancja i reklamacje


Osobom fizycznym, nieprowadzącym działalności gospodarczej przysługuje prawo zwrotu towaru w nieprzekraczalnym terminie 14 dni - dotyczy standardowej oferty. Nie dotyczy produktów wykonanych na specjalne zamówienie, o specjalnie dopasowanych wymiarach* i dużych zamówień**.

* Na przykład instalacji pneumatycznej wykonanej na zamówienie
** Duże zamówienia składają się z wielu sztuk produktów tego samego rodzaju

 

Klient ma prawo do otwarcia opakowania i obejrzenia towaru jedynie w stopniu umożliwiającym ocenę satysfakcji z zakupu. Aby zwrot towaru był możliwy, produkt musi być w stanie nieużywanym oraz posiadać oryginalne opakowanie. Zwracany towar musi być również kompletny, tj. posiadać wszystkie części, akcesoria, instrukcje itp.

Jeśli chcą Państwo dokonać zwrotu całości lub części zamówienia, mają Państwo taką możliwość przy zachowaniu warunków ujętych w sekcji Zwrot towaru.

 

Zwrot towaru

Podczas zwrotu ponoszą Państwo ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu do PNEUMARK. Należy upewnić się, że towar został bezpiecznie spakowany w oryginalne opakowanie. Zwracany towar musi być kompletny, czyli zawierać wszystkie akcesoria, instrukcje itp. Jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń, zmian i przeróbek.

 

Jak zwrócić produkt?

W przypadku decyzji o zwrocie zakupionego towaru (pomyłka przy zakupie, niedopasowanie do potrzeb) należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia optymalnego sposobu zwrotu. Koszt zwrotu towaru obciąża dokonującego zwrotu.

W przypadku rezygnacji z zamówienia, które jest w trakcie realizacji do Państwa mogą zostać naliczone koszty manipulacyjne.

Dopuszczamy również zwrot osobisty do siedziby firmy w Sobiekursk 7, 05-480 Karczew.


Zwrot pieniędzy

Zwrot zostanie dokonany przelewem na podany przez Klienta numer rachunku bankowego, zwyczajowo w terminie 14 dni po otrzymaniu i przyjęciu zwrotu, chyba że stwierdzone zostaną wady dostarczonego towaru lub jego niekompletność.

 

Warunki gwarancji i reklamacje

Celem PNEUMARK od zawsze było zapewnienie Klientom bezpiecznych zakupów. Dlatego zapewniamy minimum 1 rok gwarancji na całość asortymentu oraz 2 bądź 3 lata na wybrane produkty.

Gwarancja dotyczy wad fabrycznych towaru i uszkodzeń powstałych w okresie gwarancji. Nie uwzględnia natomiast wad powstałych wskutek użytkowania towaru niezgodnie z przeznaczeniem oraz modyfikacji wyglądu i działania produktów. Przy zwrocie, towar jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń, zmian i przeróbek.

W przypadku produktów zużywalnych, obowiązuje gwarancja producenta.

Reklamacje należy składać na piśmie. Termin rozpatrzenia reklamacji (usunięcie wady, wymiana towaru na wolny od wad) odbywa się w stosownym, możliwie najszybszym terminie. Odpowiedź dotyczącą uznania reklamacji udzielamy w przeciągu 14 dni od daty zareklamowania towaru, uchybienie temu terminowi skutkuje uznaniem reklamacji w całości.

Osobom fizycznym również przysługuje prawo do 2-letniej gwarancji na wady fizyczne towaru.

 

Cookies

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, usprawnienia procesów komunikacji, statystycznych, reklamowych oraz przystosowania ofert do Państwa indywidualnych potrzeb, wykorzystujemy informacje zapisane za pomocą plików Cookies (ciasteczka).

Pliki Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików Cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci komputera.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików Cookies.

Szczegółowe informację na temat plików Cookies znajdziecie Państwo na stronie: www.kompresory-pneumark.pl/informacje-o-cookies oraz na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

Biuro Obsługi Klienta

Telefon:                     + 48 573 281 766
E-mail:                      sklep@kompresory-pneumark.pl 

Na zapytania drogą mailową, odpowiedzi udzielamy w ciągu 48 godzin lub w najbliższym dniu roboczym (w przypadku zapytań przesłanych w dniach wolnych od pracy). 

Linia telefoniczna:  Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00. 


Adres pocztowy:   

PNEUMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Rzeczypospolitej 23A/37, 02-972 Warszawa, Polska

 

Warunki handlowe

Istnieje możliwość poza złożonym zamówieniem zawarcia z Kupującym odrębnej umowy sprzedaży/dostawy jeżeli taki wniosek złożony zostanie przez Kupującego w zamówieniu. Umowa przygotowywana jest pod indywidualnego Kupującego i zawiera ona postanowienia zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, które dotyczą konsumentów i Kupujących nie będących konsumentami oraz postanowieniami niniejszego Regulaminu.


 W przypadku sporu przede wszystkim preferujemy ugodowe załatwienie sprawy mając na uwadze wizerunek naszej firmy jako rzetelnego przedsiębiorcy.
Polityka prywatności / Przetwarzanie danych do celów marketingowych

Na potrzeby zamówienia należy podać następujące dane: imię i nazwisko/nazwa firmy, numer NIP, adres, adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego. Są to informacje niezbędne do dostawy towaru oraz rozpatrywania ewentualnych zwrotów i reklamacji.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją treści regulaminu PNEUMARK.

Przekazane informacje są także wykorzystywane do celów analitycznych, tworzenia baz danych klientów oraz opracowywania strategii marketingowych i dla celów rozwojowych firmy, jak również do spełnienia wymagań prawnych względem firmy. Klient ma prawo do sprzeciwu wykorzystywania danych do celów marketingowych. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl