W dniu 2.10 (poniedziałek) brak możliwości kontaktu telefonicznego.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

px1Producenci

SERWIS

Twój komfort jest dla nas niezwykle ważny, dlatego w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem skontaktuj się z nami!

Możesz to zrobić poprzez:

- adres email: biuro@pneumark.pl

- kontakt telefoniczny: +0048 791 673 770

 

NAPRAWA KOMPRESORÓW

Wieloletnia obecność w branży pneumatycznej wraz z doskonałą znajomością oferowanych rozwiązań przełożyła się na powstanie serwisu kompresorów, który działa na terenie miasta Warszawa i okolic. Serwis kompresorów PNEUMARK zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie naprawy oraz konserwacji kompresorów oraz sprężarek większości marek dostępnych na rynku.

Naprawiamy najbardziej rozpowszechnione w przedsiębiorstwach sprężarki tłokowe oraz kompresory śrubowe najnowszej generacji. W zależności od bieżącego stanu systemu sprężonego powietrza oferujemy również nowe spusty kondensatu renomowanej marki BEKO TECHNOLOGY, a także osuszacze przemysłowe.

Naprawy kompresorów przeprowadzamy szybko i sprawinie, tak aby ograniczyć do minimum ewentualne straty związane z przestojem linii produkcyjnej. Dodatkowo, w przypadku poważniejszych awarii wymagających naprawy kompresora bezpośrednio w siedzibie SERWISU PNEUMARK oferujemy możliwość wynajmu urządzenia zastępczego o odpowiednich parametrach pracy.

 

STAŁA OPIEKA SERWISOWA/ ZGŁOSZENIE AWARII

Istnieją dwie drogi skorzystania z profesjonalnego serwisu kompresorów PNEUMARK. Jedną jest zawarcie umowy stałej opieki serwisowej, w ramach której Naszym Klientom oferujemy regularne pomiary, prace konserwacyjne oraz obsługę serwisową urządzenia, a w przypadku poważnej awarii, której nie jesteśmy w stanie usunąć na miejscu u klienta dostęp do urządzenia zastępczego. W ramach stałej opieki serwisowej naprawiamy kompresory klientów oraz urządzenia własne pozostające w dzierżawie u klienta oferując preferencyjne warunki i pierwszeństwo obsługi.

Drugą jest zgłoszenie awarii i skorzystanie z pomocy doraźnej. W ramach pomocy doraźnej Nasz Serwis wykonuje naprawy kompresorów na miejscu u klienta oraz, w przypadku poważniejszych awarii, w siedzibie serwisu. Usługi w ramach pomocy doraźnej świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolic.

 

NAPRAWA KOMPONENTÓW SYSTEMU SPRĘŻONEGO POWIETRZA

Obsługa serwisowa kompresorów to nie jedyna nasza specjalność. Lata pracy z instalacjami sprężonego powietrza przełożyły się na bardzo dobrą znajomość zasad funkcjonowania komponentów instalowanych w ramach systemów, dzięki czemu dzisiaj Naszym Klientom możemy zaoferować naprawdę kompleksową obsługę serwisową, która obok napraw kompresorów i sprężarek obejmuje naprawy urządzeń peryferyjnych.

W ramach usług serwisu zapewniamy również modernizację bieżącej sieci poprzez wymianę spustów kondensatu na rozwiązania bardziej zaawansowane technologicznie oraz dopasowywanie parametrów pracy osuszacza przemysłowego do faktycznych wymogów procesu lub urządzenia. W ten sposób podnosimy wydajność instalacji, jednocześnie zmniejszając jej obsługowość i awaryjność.

  

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl