Specyfikacja techniczna

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kompresory dentystyczne

Kompresory dentystyczne stanowią niezbędne wyposażenie każdego gabinetu. Odpowiadają przede wszystkim za zasilanie narzędzi oraz tzw. unitów stomatologicznych. Odpowiednio dobrana sprężarka stomatologiczna wyróżnia się cichą pracą, a także utrzymywaniem optymalnego ciśnienia, które pozwala na dostarczenie urządzeniom wymaganej do poprawnego i efektywnego działania ilości powietrza. Charakteryzuje się ono najwyższą jakością, co wpływa na bezpieczeństwo stosowania – w stomatologii używane są bowiem kompresory bezolejowe, których wykorzystywanie całkowicie niweluje możliwość zanieczyszczenia powietrza olejem.

Kompresory stomatologiczne renomowanych producentów

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę sprężarek stomatologicznych renomowanych producentów – m.in. firmy Atlas Copco. Dostępne modele różnią się od siebie m.in. pojemnością zbiornika oraz wydajnością, a ich wybór powinien być uzależniony od dziennej liczby przyjmowanych w gabinecie pacjentów. Proponujemy także kompresory stomatologiczne z osuszaczem, który gwarantuje efektywne usuwanie wilgoci ze sprężonego powietrza.

Oferowane przez nas kompresory dentystyczne spełniają wszelkie zadania, których wymaga codzienna praca w gabinecie. Nie wiesz, który z nich sprawdzi się w Twojej placówce stomatologicznej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu – zapytania o konkretne modele prosimy składać klikając w poniższy link:

ZAPYTAJ O PRODUKT

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl