Kompresory bezolejowe

Kompresory bezolejowe znajdują zastosowanie we wszystkich branżach przemysłu, w których liczy się najwyższa jakość sprężonego powietrza i niedopuszczalne jest, aby znajdowały się w nim nawet najmniejsze ilości oleju. Z tego względu wykorzystywane są m.in. w stomatologii, w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym czy spożywczym – czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka higiena pracy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Profesjonalne sprężarki tłokowe bezolejowe

Oferujemy sprężarki tłokowe bezolejowe wiodącego producenta RENNER. Zapewniają one wytwarzanie 100-procentowo bezolejowego sprężonego powietrza, a ich kompaktowa konstrukcja umożliwia wpasowanie się w każde otoczenie, gwarantując jednocześnie efektywność i niezawodność pracy.

Proponowane przez nas kompresory bezolejowe firmy RENNER dostępne są w wielu wariantach. W asortymencie znaleźć można zarówno modele standardowe, jak i te wyposażone w osuszacze chłodniczy. Ich zróżnicowane parametry umożliwiają dobór sprężarki do wymagań oraz warunków pracy.

Choć kompresory bezolejowe stosowane są głównie w przemyśle, ich uniwersalność sprawia, że mogą być wykorzystywane także przez osoby niedoświadczone, a wpływa na to niezwykle łatwa oraz intuicyjna obsługa.

Zapytania o konkretne modele prosimy składać klikając w poniższy link:

ZAPYTAJ O PRODUKT

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl