Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Narzędzia pneumatyczne dla profesjonalistów

Narzędzia pneumatyczne dla profesjonalistów
Klucz boczny 1/2" 122Nm Klucz boczny 1/2" 122Nm
Producent: AIRPRESS
Cena: 525,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Klucz udarowy 1" długi 2441Nm Klucz udarowy 1" długi 2441Nm
Producent: AIRPRESS
Cena: 2 040,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Klucz udarowy 1" krótki 2441Nm Klucz udarowy 1" krótki 2441Nm
Producent: AIRPRESS
Cena: 1 955,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Klucz udarowy 1/2" - maks 1800Nm Klucz udarowy 1/2" - maks 1800Nm
Producent: AIRPRESS
Cena: 710,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Klucz udarowy 3/4" - maks 3051Nm Klucz udarowy 3/4" - maks 3051Nm
Producent: AIRPRESS
Cena: 1 400,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Młotek igłowy do rdzy Młotek igłowy do rdzy
Producent: AIRPRESS
Cena: 680,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Piła szablasta Piła szablasta
Producent: AIRPRESS
Cena: 320,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Szczotka druciana 11mm gruba Szczotka druciana 11mm gruba
Producent: AIRPRESS
Cena: 71,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Szczotka druciana 11mm standard Szczotka druciana 11mm standard
Producent: AIRPRESS
Cena: 71,00 zł
szt.
px1zobacz więcej
Szczotka druciana 23mm gruba Szczotka druciana 23mm gruba
Producent: AIRPRESS
Cena: 95,00 zł
szt.
px1zobacz więcej

Narzędzia pneumatyczne znajdują zastosowanie niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Coraz częściej wypierają one tradycyjne elektronarzędzia. Charakteryzują się bowiem dużo mniejszymi gabarytami oraz ciężarem, co w dużym stopniu wpływa na komfort pracy operatora. Ich użytkowanie jest także bezpieczne – brak iskrzenia jest szczególnie ważny w warsztatach, w których wykonywane są instalacje LPG, ale nie tylko.

Szlifierki, klucze udarowe i wiertarki pneumatyczne

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór narzędzi pneumatycznych dla profesjonalistów. Oferta obejmuje m.in.:

  • szlifierki trzpieniowe kątowe,
  • szlifierki oscylacyjne mimośrodowe,
  • wiertarki i wkrętarki,
  • klucze udarowe
  • i wiele innych.

Wszystkie z nich charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami, przez co można dobrać je do specyfikacji wykonywanej pracy. Osobom mniej doświadczonym proponujemy narzędzia warsztatowe pneumatyczne, które świetnie sprawdzą się podczas wykonywania niewielkich remontów i prac gospodarczych!

Zajmujemy się dystrybucją produktów znanych i cenionych marek – dzięki temu zyskujesz pewność, że kupione w naszym sklepie narzędzia charakteryzują się funkcjonalnością, wydajnością i maksymalną wygodą użytkowania.

Różnice między szlifierkami oscylacyjnymi i mimośrodowymi

W naszej ofercie dostępne są szlifierki oscylacyjne mimośrodowe. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego modelu, sprawdź cechy charakterystyczne i zastosowanie poszczególnych urządzeń. Szlifierki oscylacyjne są łatwe i komfortowe w obsłudze. Zawierają specjalną stopę, napędzaną silnikiem, to właśnie do niej mocuje się papier ścierny. Stopa za pomocą ruchu oscylacyjnego, nazywanego wahadłowym, porusza się w dwie strony, co umożliwia dokładne wygładzenie powierzchni niezależnie od wielkości. Szlifierki oscylacyjne świetnie sprawdzają się do szlifowania płaskich produktów. Mogą być one delikatnie zaokrąglone. Urządzenia przydają się do drewna, gipsu, kamienia czy betonu. Są bardzo wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia, w związku z czym cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Z kolei szlifierki mimośrodowe wykonują ruch zarówno wahadłowy, jak i obrotowy, co pozwala na ich większe możliwości zastosowania. Urządzenia składają się z wymiennego talerza, który jest elastyczny. Umożliwia on szlifowanie i polerowanie różnych powierzchni, nie tylko płaskich, ale też wklęsłych oraz wypukłych. Szlifierki mimośrodowe są polecane do drewna, stali i kamienia. Są proste w obsłudze, zapewniają wygodę pracy. Należy jednak uważać, aby nie używać zbyt dużej siły podczas stosowania tych urządzeń.

Szlifierki trzpieniowe kątowe

Polecamy również szlifierki trzpieniowe kątowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Są to narzędzia gotowe do pracy ściernicami trzpieniowymi czy frezami o odpowiednich średnicach trzpienia. Dostępne są różne rodzaje tych urządzeń, mogą mieć one zróżnicowane moce oraz prędkości obrotowe czy długości ramienia. Idealne dostosowanie produktu do własnych potrzeb zapewnia szerokie możliwości wykonania wszelkich prac. Szlifierki trzpieniowe kątowe pozwalają na sprawną obróbkę spawów, odlewów czy matryc. Poleca się ich stosowanie, jeśli wymagane są wysoka jakość oraz precyzja obrabianych części. Za pomocą tych narzędzi wykonasz prace szybko i dokładnie.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl