Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci
px1PROMOCJE
Automatyczny spust kondensatu BEKOMAT 31U
Automatyczny spust kondensatu BEKOMAT 31U
905,00 zł 760,00 zł
szt.
Service unit BEKOMAT 31U
Service unit BEKOMAT 31U
680,00 zł 530,00 zł
szt.
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 81 7 bar
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 81 7 bar
38 900,00 zł 35 490,00 zł
szt.
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 82 14 bar
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 82 14 bar
50 430,00 zł 46 900,00 zł
szt.

Adsorpcyjne osuszacze powietrza

 

Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze adsorpcyjne to urządzenia, które służą do uzdatniania sprężonego powietrza. Jego działanie polega na usunięciu wody – również w postaci pary, w efekcie czego, w osuszonym w ten sposób powietrzu, pozostaje jedynie zawartość resztkowa wilgoci. Jest ona mierzona jako punkt rosy przy pomocy urządzeń do pomiaru sprężonego powietrza.

Praca osuszaczy adsorpcyjnych jest w pełni zautomatyzowana oraz ciągła. Urządzenia łączą w sobie niezawodność oraz wygodę instalacji i użytkowania, przez co znajdują zastosowanie niemal we wszystkich branżach przemysłu. Są to praktyczne urządzenia, które warto mieć w swoim wyposażeniu. Ułatwiają usuwanie wilgoci, która obecna jest w powietrzu.

W jakich pomieszczeniach stosuje się adsorpcyjne osuszacze powietrza?

Osuszacze adsorpcyjne wykorzystuje się głównie w pomieszczeniach, gdzie panuje niska temperatura. Okazują się one idealnym wyborem do miejsc o dużej wilgotności, np. do piwnic czy garaży. Zazwyczaj stosowane są w obiektach, w których temperatura powietrza wynosi mniej niż 10 stopni. Osuszacze powodują adsorpcję, czyli następuje gromadzenie się stałego płynu na powierzchni ciała. W tym przypadku za stały płyn uznaje się wilgoć. Za pomocą tych urządzeń możliwe jest skuteczne i komfortowe osuszanie różnych pomieszczeń.

Osuszacze adsorpcyjne od zaufanych producentów

Naszym klientom proponujemy osuszacze adsorpcyjne znanych i cenionych marek, m.in. AIRPRESS. Są to urządzenia, które dostępne są w wielu wariantach, dostosowanych bezpośrednio do specyfikacji systemu pneumatycznego. Przeznaczone są do stosowania przy większych ciśnieniach i przepływach właściwych. Osuszacze adsorpcyjne z naszego sklepu wyróżniają się wydajnością, wytrzymałością i odpornością na różne uszkodzenia. Zależy nam, by zapewniać klientom wyłącznie wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie znajdziesz więc tylko sprawdzone urządzenia, gwarantujące wydajność pracy.

Priorytetem naszej firmy jest satysfakcja klientów, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży – zapewniamy fachowe i profesjonalne doradztwo oraz służymy pomocą w wyborze odpowiedniego osuszacza adsorpcyjnego. Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu!

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl