Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci
px1PROMOCJE
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 82 14 bar
Kompresor śrubowy spalinowy ATMOS PB 82 14 bar
50 430,00 zł 46 395,00 zł
szt.
Kompresor Śrubowy APS 25 IVR X
Kompresor Śrubowy APS 25 IVR X
46 371,00 zł 42 660,00 zł
szt.
KOMPRESOR APS 20 IVR X
KOMPRESOR APS 20 IVR X
29 397,00 zł 27 045,00 zł
szt.

Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze adsorpcyjne to urządzenia, które służą do uzdatniania sprężonego powietrza. Jego działanie polega na usunięciu wody – również w postaci pary, w efekcie czego, w osuszonym w ten sposób powietrzu, pozostaje jedynie zawartość resztkowa wilgoci. Jest ona mierzona jako punkt rosy przy pomocy urządzeń do pomiaru sprężonego powietrza.

Praca osuszaczy adsorpcyjnych jest w pełni zautomatyzowana oraz ciągła. Urządzenia łączą w sobie niezawodność oraz wygodę instalacji i użytkowania, przez co znajdują zastosowanie niemal we wszystkich branżach przemysłu.

Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze adsorpcyjne od zaufanych producentów

Naszym klientom proponujemy osuszacze adsorpcyjne znanych i cenionych marek, m.in. AIRPRESS. Są to urządzenia, które dostępne są w wielu wariantach, dostosowanych bezpośrednio do specyfikacji systemu pneumatycznego. Przeznaczone są do stosowania przy większych ciśnieniach i przepływach właściwych.

Priorytetem naszej firmy jest satysfakcja klientów, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży – zapewniamy fachowe i profesjonalne doradztwo oraz służymy pomocą w wyborze odpowiedniego osuszacza adsorpcyjnego. Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu!

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl