Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Adsorpcyjne osuszacze powietrza

 

Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze adsorpcyjne to urządzenia, które służą do uzdatniania sprężonego powietrza. Jego działanie polega na usunięciu wody – również w postaci pary, w efekcie czego, w osuszonym w ten sposób powietrzu, pozostaje jedynie zawartość resztkowa wilgoci. Jest ona mierzona jako punkt rosy przy pomocy urządzeń do pomiaru sprężonego powietrza.

Praca osuszaczy adsorpcyjnych jest w pełni zautomatyzowana oraz ciągła. Urządzenia łączą w sobie niezawodność oraz wygodę instalacji i użytkowania, przez co znajdują zastosowanie niemal we wszystkich branżach przemysłu. Są to praktyczne urządzenia, które warto mieć w swoim wyposażeniu. Ułatwiają usuwanie wilgoci, która obecna jest w powietrzu.

W jakich pomieszczeniach stosuje się adsorpcyjne osuszacze powietrza?

Osuszacze adsorpcyjne wykorzystuje się głównie w pomieszczeniach, gdzie panuje niska temperatura. Okazują się one idealnym wyborem do miejsc o dużej wilgotności, np. do piwnic czy garaży. Zazwyczaj stosowane są w obiektach, w których temperatura powietrza wynosi mniej niż 10 stopni. Osuszacze powodują adsorpcję, czyli następuje gromadzenie się stałego płynu na powierzchni ciała. W tym przypadku za stały płyn uznaje się wilgoć. Za pomocą tych urządzeń możliwe jest skuteczne i komfortowe osuszanie różnych pomieszczeń.

Osuszacze adsorpcyjne od zaufanych producentów

Naszym klientom proponujemy osuszacze adsorpcyjne znanych i cenionych marek, m.in. AIRPRESS. Są to urządzenia, które dostępne są w wielu wariantach, dostosowanych bezpośrednio do specyfikacji systemu pneumatycznego. Przeznaczone są do stosowania przy większych ciśnieniach i przepływach właściwych. Osuszacze adsorpcyjne z naszego sklepu wyróżniają się wydajnością, wytrzymałością i odpornością na różne uszkodzenia. Zależy nam, by zapewniać klientom wyłącznie wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie znajdziesz więc tylko sprawdzone urządzenia, gwarantujące wydajność pracy.

Priorytetem naszej firmy jest satysfakcja klientów, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży – zapewniamy fachowe i profesjonalne doradztwo oraz służymy pomocą w wyborze odpowiedniego osuszacza adsorpcyjnego. Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do kontaktu!

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl