Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
px1Producenci

Filtroreduktory

Aby powietrze wytwarzane przez systemy pneumatyczne mogło spełniać swoje funkcje, konieczne jest jego oczyszczenie oraz dostosowanie ciśnienia do konkretnych potrzeb. Do tego celu często wykorzystywane są filtroreduktory, które łączą w sobie funkcje filtrów sprężonego powietrza i reduktorów ciśnienia. Są to dwufunkcyjne urządzenia, które w pierwszej kolejności usuwają zanieczyszczenia z powietrza, a następnie obniżają ciśnienie, przez co osiąga ono pożądaną wartość.

OFR filtro-reduktor

Bogaty wybór filtroreduktorów o różnych parametrach

Filtroreduktory odgrywają istotną rolę we wszystkich instalacjach pneumatycznych, przez co muszą cechować się wysoką jakością, a także precyzyjnym dopasowaniem do specyfikacji urządzenia. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów znaleźć można modele, które różnią się od siebie poziomem filtracji, maksymalnym ciśnieniem, wielkością gwintu czy wydajnością.

Wszystkie oferowane przez nas filtroreduktory stanowią świetną alternatywę dla zakupu dwóch oddzielnych urządzeń, bowiem jako pojedyncza jednostka zajmują mniej miejsca, a także obniżają ryzyko wycieków dzięki mniejszej ilości połączeń.

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl